SPRAWDZ UBEZPIECZENIE DLA CIEBIE

Aktywny udział MACIF Życie TUW w konferencjach branżowych

Maj obfituje w wiele ciekawych wydarzeń branżowych w całej Polsce. MACIF Życie TUW będzie brał aktywny udział w kilku z nich. Już za parę dni będziemy uczestniczyć  w Kongresie Sektora Pożyczkowego oraz w niezwykle prestiżowym spotkaniu dla branży sektora bankowości spółdzielczej – Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej. W obydwu spotkaniach zaprezentujemy swoją ofertę produktową i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane również z przyszłą synergią z SALTUS Ubezpieczenia.

 

21.05 – Kongres Sektora Pożyczkowego w Warszawie

Organizowany od kilku lat Kongres to największe cykliczne wydarzenie dla pozabankowego sektora pożyczkowego. Spotkanie jest platformą wymiany najlepszych doświadczeń, zbudowana w taki sposób aby wpływał na kształt standardów etycznych i biznesowych sektora. Kongres skupia środowisko kadry zarządzającej firm pożyczkowych, firm doradztwa finansowego oraz dostawców produktów i usług, związanych z produktami kredytu konsumenckiego.

MACIF  Życie TUW podczas kongresu wystąpi w roli Partnera Głównego.

 

 

22-23.05 Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej

W dniach 22-23 maja br. w Warszawie, odbędzie się kolejne Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej. W tym prestiżowym spotkaniu  bierze udział najwyższa kadra zarządzająca w tym prezesi, dyrektorzy oraz naczelnicy zainteresowani rozwojem oraz wdrażaniem nowych technologii w bankach spółdzielczych. Jest to dla nas niezwykle ważne spotkanie w związku z tym, że Banki Spółdzielcze są dla MACIF Życie TUW Partnerem strategicznym a SALTUS Ubezpieczenia wiąże z tym kanałem duże nadzieje.

Podczas forum wystąpimy również w roli Partnera Generalnego.